Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Szukam rodziny, nazwiska / Odp: Cydzikowie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rafał Jurowski dnia Luty 24, 2017, 10:34:00 pm »
Dzięki znajomej odnalazła się taka metryka, może ktoś jej szuka ....

1 maja 1821 Wilno  par. Bernardynów

Krystyan Michał Hardel ? + Zofia Cydzikówna (Zofia Cydzik) Panna Szlachetni, z Zarzecza

Świadkowie Stanisław Cydzik i Wincenty Cydzik

https://familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9S-J9KX-C?i=53&cat=1506840

2444207 Item 6     Film # 007791221 
2
Księgi Parafialne i USC / Odp: Księgi metrykalne w NIAB Grodno
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rafał Jurowski dnia Luty 23, 2017, 02:57:53 pm »
Witam,

Wysłałem plik na adres  pod którym jest Pan zarejestrowany na forum. Jeżeli mam wysłać na inny proszę o info.

Pozdrawiam
Rafał
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wd dnia Luty 23, 2017, 03:05:20 am »
Chwilke potrwa bo w tej chwili nie mam dostepu do tego konta.
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rafał Jurowski dnia Luty 22, 2017, 11:20:07 pm »
Kiedyś ten spis próbowałem spolszczyć, niestety nie został ukończony. Może ktoś pomoże ?
--------------------------------

Pomóc można, ale jak się do tego dobrać? Pozwala tylko czytać, poprawek nanieść nie daje...

Witam,

Przesłałem na maila ten mój plik. Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
Rafał
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Albink dnia Luty 22, 2017, 05:15:46 pm »
Oczywiście, tłumaczenie przydałoby się wielu osobom. Ale jak nie ma możliwości tego wykonać, to tu są podane parafie wg alfabetu i rubryki z latami chrztów, ślubów i zgonów. Myślę, że większość zna litery rosyjskiego alfabetu i bez większych problemów znajdzie potrzebną nazwę parafii.
W załączniku jest taki wykaz z cerkwiami prawosławnymi.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wd dnia Luty 22, 2017, 12:57:01 pm »
Kiedyś ten spis próbowałem spolszczyć, niestety nie został ukończony. Może ktoś pomoże ?
--------------------------------

Pomóc można, ale jak się do tego dobrać? Pozwala tylko czytać, poprawek nanieść nie daje...
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Paweł CYPLA dnia Luty 21, 2017, 10:17:36 pm »
no proszę ile pięknych ksiąg... a my się prosimy w AA w Białymstoku.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rafał Jurowski dnia Luty 21, 2017, 08:59:28 pm »
Witam Panie Albinie,

Kiedyś ten spis próbowałem spolszczyć, niestety nie został ukończony. Może ktoś pomoże ? :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/19Tl9kkH1qrMNIXaAnknnww-SMyr_PK41WnCRF_J-tyM/edit?usp=sharing

Pozdrawiam
Rafał
9
Księgi Parafialne i USC / Księgi metrykalne w NIAB Grodno
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Albink dnia Luty 21, 2017, 07:48:30 pm »
Witam
W załączniku podany jest wykaz księgi metrykalnych z parafii katolickich znajdujących się w NIAB w Grodnie.

10
Dialogi / Odp: Przodkowie Krystyny Sienkiewicz
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Arek1975 dnia Luty 21, 2017, 12:21:08 pm »
Może jeszcze cień szansy pozostał. W 1902 parafii w Sopoćkiniach nie było. Czy ma ktoś dostęp do schematyzmów z tego okresu ? Chrzcili go pewnie w innej parafii, może tam gdzie się jednak ksiegi zachowały.
http://slowo.grodnensis.by/index.php?option=com_content&view=article&id=1807%3A21-314&catid=12%3Aparafii-i-swiatynie&Itemid=430&lang=pl
Strony: [1] 2 3 ... 10