parafia Dziadkowice w zasobach archiwum Grodno

Zaczęty przez tomaszchary, Październik 16, 2014, 02:37:48 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tomaszchary

wg danych na oficjalnej stronie archiwum w Grodnie istnieją akty metrykalne ślubów z lat 1799-1808 oraz 1919-1938 parafii Dziadkowice
diecezji drohiczyńskiej. Interesują mnie miejscowości Hornowo, Malewice, Wałki Choroszczewo
Детковичский костел Дрогичинского у.Белостокской обл., с 1919г. Бельского повета Белостокского воеводства
Informują, że mają śluby z lat 1799-1833, 1919-1936, 1938 гг.
czy ktoś podjąlby się (odpłatnie) na znalezienie tych danych w formie elektronicznej, czekam na propozycje
e-mail:tomaszcharytoniuk1@wp.pl

Rafał Jurowski

#1
Witam,

Przekazałem namiar na ten post jednej osobie, może będzie zainteresowana.

Pozdrawiam
Rafał

tomaszchary


Rafał Jurowski

#3
Ja nigdy nie korzystałem z płatnych usług w tym rejonie, jednak kiedyś jedna osoba trochę mnie zmroziła ceną, jaką chciała za znalezienie czegoś. Od razu piszę, że to nie ta do której podesłałem teraz zapytanie :) Przydałby się ktoś za rozsądne pieniądze.

tomaszchary

i ja na to liczę.. Przydałby się jakiś tamtejszy student studiujący w Polsce lub znający język polski. Sprawa nie jest do końca klarowna, nie wiadomo, czy te akta na pewno tam są

Rafał Jurowski

Jeżeli informacja jest w tym pliku na stronie białoruskich archiwów to akta te na powinny być.
Przynajmniej ja się nigdy nie zawiodłem :)

tomaszchary

Witam w Nowym Roku
Może jakaś iskierka nadziei w tunelu białoruskim?
Pozdrawiam
Tomasz Charytoniuk

Rafał Jurowski

Witam również,

Może, ktoś się znajdzie.

Pozdrawiam
Rafał

alenkabis

День добрый меня зовут Елена я живу в Гродно и могу посмотреть в архиве что вам нужно    я понимаю и  читаю  по польски но писать не могу  буду рада помочь  пишите  мне на почту         kirilbarill@mail.ru           Может кто сможет  мне помочь  в архиве г Беласток

tomaszchary

Dzień dobry Elena,bardzo się cieszę, że do mnie napisałaś. Oczywiście, że pomogę ci w archiwum w Białymstoku.
Możesz do mnie pisać na priv konto: tomaszcharytoniuk1@wp.pl
Pozdrawiam
Tomasz Charytoniuk

Rafał Jurowski

Witaj Eleno,

Myślę, że i ja się do Ciebie odezwę w pewnej sprawie.

Pozdrawiam

Rafał