Porzecze,Białoruś

Zaczęty przez maciejb, Czerwiec 19, 2017, 09:39:23 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

maciejb

witam serdecznie jeśli ktoś mieszka na Wspaniałym Porzeczu <3 <3 <3 <3 byłbym wdzięczny o podesłanie każdego zdjęcia nagrobka z nazwiskiem Bach/Bielski <3
Pozdrawiam Maciej.

nariacu

Hej! Mam znajomą na Porzeczu i chętnie się do niej odezwę, aby zrobiła kilka fotek :)

maciejb

#2
byłbym bardzo wdzięczny :)

pozdrawiam Maciej
Pozdrawiam Maciej.

maciejb

Pozdrawiam Maciej.

Rafał Jurowski

Witam,

Byłem w Porzeczu, sporo zdjęć przykościelnego cmentarza wykonałem jednak nazwisk przez Pana wymionych nie odnalazłem. Może w Porzeczu jest kilka cmentarzy ?

Pozdrawiam
Rafał

Albink

Witam
Podejrzewam, że z tym Porzeczem jest pewne nieporozumienie. Gdzieś już wspominałem na tym forum o tym, że chodzi tu raczej o miejscowość Porzecze w parafii Krynki, a nie o parafię Porzecze. W Porzeczu w parafii Krynki występują nazwiska Bach i Bielski. Dodam, że nazwisko Bach było i jest dość popularne w parafii Krynki i na miejscowym cmentarzu jest bardzo dużo grobów z tym nazwiskiem.
Pozdrawiam
Albin

Rafał Jurowski

Witam,

Czyli ucieszą się z tych zdjęć zapewne Ci, którzy mają przodków z Porzecza na północny wschód od Grodna :)
W Porzeczu cały  cmentarz jest opanowany przez Obuchowskich, Chocianów, Gryni, Chaniewiczów, Markiszów, Mordasiewiczów, Kisieli, Nadziejków, Możdżerów, Świokłów, Żylińskich i wielu wielu innych...

Pozdrawiam
Rafał

asustic

Cytat: Rafał Jurowski w Sierpień 12, 2017, 04:57:34 PM
Witam,

Czyli ucieszą się z tych zdjęć zapewne Ci, którzy mają przodków z Porzecza na północny wschód od Grodna :)
W Porzeczu cały  cmentarz jest opanowany przez Obuchowskich, Chocianów, Gryni, Chaniewiczów, Markiszów, Mordasiewiczów, Kisieli, Nadziejków, Możdżerów, Świokłów, Żylińskich i wielu wielu innych...

Pozdrawiam
Rafał

Czy posiada pan dalej te zdjęcia ?

PaTer

Czy ktoś posiada zdjęcia grobów z tych miejscowości? Zobacz poniżej:

1. Przewałka
2. Porzecze
3. Przełom

4. Berszty
5. Nowa Ruda
6. Hoża
7. Kodziowce
8. Kalety
9. Sopoćkinie
10. Perstuń
11. Boguszówka
12. Rusota
13. Hołynka
14. Balta Kościelna
15. Zarzyca
16. Sylwanowce
17. Jeziory
18. Adamowicze
19. Podłabienie
20. Brandzicze
21. Czeszczewlany
22. Małyszczyna
23. Putryszki
24. Kulbaki
25. Kaplica Mała
26. Strzelczyki
27. Korobczyce
28. Niemiejsze
29. Żukiewicze
30. Żydomia
31. Kaszubińce
32. Skidel
33. Bohatyrowicze/Miniewicze
34. Kwasówka
35. Indura
36. Zaniewicze
37. Łunna
38. Odelsk
39. Wielkie Ejsymonty
40. Wołpa
41. Mosty
42. Brzostowica Mała
43. Brzostowica Wielka
44. Grodno
Szukam kilku nazwisk po mieczu i po kądzieli, także proszę o kontakt: pawel.tertelis@gmail.com

Rafał Jurowski

Dobry wieczór,

Trochę zdjęć posiadamy. Czy Pana interesują wszystkie te cmentarze? Czy tylko t 4 zaznaczone?
A jakie konkretnie nazwiska Pana interesują?
Proszę napisać na e-mail rody.grodzienskie@gmail.com, postaram się Panu coś przysłać.

Pozdrawiam
Rafał Jurowski

asustic

Dzień dobry

Czy zdjęcia z Nowej Rudy są dostępne może ?

Pozdrawiam

Rafał Jurowski

Niestety tych zdjęć nie posiadamy, ale może za jakiś czas...

stefanka1

Dzień dobry,

Czy mogłabym prosić o zdjęcia Nadziejków z cmentarza w Porzeczu i przy okazji chciałabym się dowiedzieć gdzie mogę znaleźć księgi metrykalne z Porzecza oprócz Familysearch.

Dziękuję
Dorota

Rafał Jurowski

Dzień Dobry,

Proszę napisać na e-mail rody.grodzienskie@gmail.com, odeślę Pani link do zdjęć.
Zaznaczam to nie jest cały cmentarz, ale dość duża cześć. Chodzi o to Porzecze obok granicy Litewskiej ?

Pozdrawiam
Rafał Jurowski

stefanka1

Tak chodzi mi o Porzecze obok granicy Litewskiej .
Może ma Pan informacje gdzie mogłabym mieć dostęp do ksiąg metrykalnych z Porzecza .

Dziękuję
Dorota

Zaraz napisze maila. Dopiero dzisiaj zauważyłam Pana odpowiedź.