Wywód kilku gałęzi rodu Poczobut-Odlanicki do wspólnego przodka

Zaczęty przez LukaszRynkowski, Styczeń 24, 2021, 05:17:27 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LukaszRynkowski

#30
Drodzy genealodzy,

Często otrzymuję prośby o udostępnienie mojego opracowania genealogii Poczobutów.
Najczęściej bez ani jednego słowa kontaktu.
Po udostępnieniu, żadnego odzewu, żadnego kontaktu.
Sam kontaktuję się czasami z osobami proszącymi o udostępnienie, ale w 90% brak odpowiedzi.
Rozumiem, że większość osób, chce szybko "zerknąć", czy nie znajdzie w opracowaniu "swoich" przodków Poczobutów-Odlanickich, i gdy ich nie znajduje, to nie jest zaineresowana jakimkolwiek kontaktem... a szkoda, gdyż zebrałem ogrom informacji o różnych gałęziach Poczobutów, które nie są jeszcze "dołączone" do w.w. opracowania. I bez współpracy z genealogami i historykami rodzinnymi, których interesuje rodzina Poczobutów - raczej nie uda mi się już tego opracowania rozbudować.

Dlatego też każdorazowo proszę kontakt, podesłanie Waszej genealogii Poczobutów (oczywiście bez danych osobowych osób żyjących, ani jakichkolwiek informacji chronionej prawnie) i wówczas będzie możliwa dalsza rozbudowa genealogii Poczobutów.

Więcej nie odpowiadam na wnioski o udostępnienie opracowania, które nie zawierają żadnej wiadomości i żadnych informacji od wnioskującego, gdyż po takich wnioskach nie uzyskuję potem żadnej odpowiedzi przy próbie kontaktu po udostępnieniu.

I mam nadzieję, że dzięki temu wszyscy dowiemy się więcej o przodkach i pomożemy innym!

Pozdrawiam,
Łukasz

A. Rybalko

Tu wypada tylko przyklasnąć tej decyzji. Kontakty są najczęściej znikome albo zerowe, co zniechęca do pomocy. Komuś coś strzeliło do głowy przy niedzieli, pyta, a potem nawet nie interesuje go odpowiedź. Trochę to nasze forum z tego powodu zamiera, bo ktoś pewnie coś wiedziałby, ale po co ma się rozpisywać, kiedy i tak nie wiadomo, czy komuś to jest naprawdę potrzebne. Przy genealogii jest dużo pracy, co wielu odstrasza.