Spisy parafialne z 1926 roku

Zaczęty przez vnukinga, Luty 12, 2017, 02:48:59 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vnukinga

Witam wszystkich forumowiczow,

poszukuje spisu parafialnego Werejek z 1926 roku. Czy jest komus wiadomo czy ten spis isnieje i jesli tak to gdzie sie obecnie znajduje?
Wiem, ze AA w Bialymstoku posiada akta metrykalne z okresu miedzywojennego tej parafii ( i innych z dekanatu wolkowyskiego i grodzienskiego).
Bardzo prosze o podzielenie sie informacja jesli ktos takowa posiada.
Dziekuje bardzo!
Pozdrawiam,
Kinga Vnuk (Cisowska)

Moje nazwiska kresowe: Rogożko/Rohoszko, Czepielinda, Bieleninik, Wołyniec, Januszko, Husar, Świertoka, Mieleszko, Augustynowicz, Dougil ,Szemiet, Romańczuk, Urban, Mickiewicz
Poszukuje aktu slubu Bazylego Czepielindy  i Katarzyny Dougil/Dogiel/Dogil (przed 1795)

Albink

W AA w Białymstoku są kopie ksiąg metrykalnych z parafii Werejki z lat 1921-1935, gdy ta parafia była w dekanacie Wielka Brzostowica.
Natomiast nie ma żadnych spisów parafialnych z tej parafii.
Pozdrawiam
Albin


vnukinga

Dziekuje panie Albinie.
Rafale, wyszukiwarka nieczego nie pokazuje, ale byc moze zle szukam? Byz moze podpowiesz jak to zrobic?
Dziekuje!
:)
Pozdrawiam,
Kinga Vnuk (Cisowska)

Moje nazwiska kresowe: Rogożko/Rohoszko, Czepielinda, Bieleninik, Wołyniec, Januszko, Husar, Świertoka, Mieleszko, Augustynowicz, Dougil ,Szemiet, Romańczuk, Urban, Mickiewicz
Poszukuje aktu slubu Bazylego Czepielindy  i Katarzyny Dougil/Dogiel/Dogil (przed 1795)

Rafał Jurowski

Witaj Kingo,

W pole 'Fondo' wpisz numer Fondu tj. 604 lub 694 itd... i kliknij w przycisk 'Ieškoti' wyświetli się lista inwentarzy. Fajnie by było jakby ktoś wypisał sygnaturki wszystkich spisów parafialnych nie tylko z 1926 roku, które znajdują się w Litewskim Archiwum Historyczny, szczególnie chodzi o dekanat grodzieński, choć nie tylko :) Może znajdziesz czas ? :)

Pozdrawiam
Rafał

vnukinga

Witaj Rafale,

oj z tym czasem to ostatnio bardzo krucho...
Pamietam,ze rozmawialismy juz wczesniej o tym, ze przydaloby sie dokladnie przeszukac te inwentarze. Szkoda, ze nie ma jakies latwiejszej drogi...
:P
Postaram sie zrobic co w mojej mocy, chociaz bedzie to proces baaaaaaaaaardzo wydluzony w czasie.
Dziekuje za odpowiedz!
:)
Pozdrawiam,
Kinga Vnuk (Cisowska)

Moje nazwiska kresowe: Rogożko/Rohoszko, Czepielinda, Bieleninik, Wołyniec, Januszko, Husar, Świertoka, Mieleszko, Augustynowicz, Dougil ,Szemiet, Romańczuk, Urban, Mickiewicz
Poszukuje aktu slubu Bazylego Czepielindy  i Katarzyny Dougil/Dogiel/Dogil (przed 1795)