Autor Wątek: Rodzina Strupińskich (Strupińscy) - Семья Струпинских (Струпинские)  (Przeczytany 1453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafał Jurowski

• Administrator
  • Sr. Member
Strupińskich zdaje się jeszcze nie było, przynajmniej tych spokrewnionych z Jurowskimi. Tak więc poszukuję potomków następujących osób.

Jakub Strupiński ur.~1804 + Marcjanna Jurowska

Wawrzyniec Strupiński + Paulina Jurowska ślub lata 80-te

Rozalia Strupińska + Tadeusz Gradowski z Pieszczanki – par. Kamionka, ślub lata 80-te XIX

Karol Strupiński + Maria Dawidowicz, ślub lata 80-te XIX wieku

Mam nadzieję, że znajdą się także inne niteczki Strupińskich pochodzące z Jurewicz choć nie tylko.

Offline Ewa Strupińska

• Newbie
  • *
Witam z tej strony Ewa Strupińska. Mój dziadek nazywał się Czesław Strupińska (ur. 1926) + jego żona Wanda Strupińska (ur. 1920r.) z domu Purkiewicz prawdopodobnie oboje urodzeni w Wilnie.

Offline Rafał Jurowski

• Administrator
  • Sr. Member
Witam,

Bardzo mi miło. A czy posiada Pani informacje o poprzednich pokoleniach tej rodziny ?

Pozdrawiam
Rafał

Offline Ewa Strupińska

• Newbie
  • *
Na razie niestety nie mamy informacji co do wcześniejszych przodków ale jak dowiemy się czegoś od rodziny napisze.

Offline Rafał Jurowski

• Administrator
  • Sr. Member
Chyba najłatwiej będzie dotrzeć do aktu zgonu dziadka. Może ktoś w rodzinie go posiada ?
Czy dziadek zmarł na terenie Polski ? Wtedy będzie można będzie kombinować dalej...

Pozdrawiam
Rafał

Offline Ewa Strupińska

• Newbie
  • *
Czesław zmarł w Szczecinie 19 listopada 1970r
Od roku 1945 Czesław z Wandą przyjechali do Szczecina z Wilna. Aktu Zgonu nie posiadamy.

Offline Rafał Jurowski

• Administrator
  • Sr. Member
Jeżeli nie posiada Pani żadnych innych dokumentów na których można odnaleźć rodziców Pani dziadka Czesława Strupińskiego to proszę się skontaktować z Urzedem Stanu Cywilnego w Szczecinie, gdzie zapewne będzie znajdował się akt zgonu. Może urzednicy udzielną Pani potrzebnych informacji, bez konieczności wydawania pieniędzy na odpis aktu zgonu. Można chyba także poprosić o kserokopie aktu zgonu, może się zgodzą.

Offline Ewa Strupińska

• Newbie
  • *
Załatwię to ale teraz jestem na zwolnieniu lekarskim pozdrawiam

Offline Rafał Jurowski

• Administrator
  • Sr. Member
Będę oczekiał na nowe wieści !

pozdrawiam
Rafał