Stan indeksacji - dekanaty Grodno, Sokółka, Wołkowysk

Zaczęty przez A. Rybalko, Styczeń 01, 2018, 10:07:39 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wd

Zindeksowałem właśnie metryki ślubów z parafii Sokółka z lat 1838-1848. Wszystkie nazwiska. Ewentualne pytania via email.

wd

Wzięło i się rozszerzyło, czyli...

Śluby z parafii Sokółka:

1810-1860

Wszystkie nazwiska. Nie będę tego nigdzie publikował na okoliczność zjawiska pt. złodzieje cudzej pracy, ale jeśli ktoś ma pytania odpowiem przez email.

wd

Rozszerzyło się jeszcze bardziej...

O indeksację ślubów z parafii Sokółka z lat 1890-1908.

Tudzież o

Indeksację chrztów z tejże parafii, ale tylko z miasta Sokółka od roku 1792 do 1864

i

indeksację zgonów z powyższej parafii, ale tylko z miasta Sokółka od roku 1808 do 1864 i od roku 1890 do 1901.

wd

Indeksacja ślubów z parafii Sokółka zakończona. Lata 1792-1937. Niektóre roczniki są niestety niekompletne ze względu na brak dostępu do części ksiąg.
Kontakt przez email jako że publikacji nie przewiduję.

natalatooa

Chciałabym się z Panem skontaktować w sprawie aktu ślubu jaki jest Pana mail?


wczaplej

Dzień dobry, życzę pomyślności i wielu odkryć w Nowym Roku!

Mam pytanie z prośbą o pomoc w metrykach par. rzym-kat Sokółka z okresu przed 1808r. Mam pełne dane po 1808 roku i szukam informacji o przodkach z tej parafii urodzonych przed 1808r.

Czy są dostępne indeksowane metryki z XVIII w parafii Sokółka? Ewnetualnie proszę o informacje czy sa dostępne oryginały lub skany tych metryk? Jeśli tak to w jakim archiwum?

wd

Czesc metryk z XVIII wieku przechowywana jest w Dziale Historycznym Archiwum Archidiecezjalnego w Bialymstoku. Nie wiem czy sa obecnie udostepniane, kiedys udostepniano je "na prosbe".

gen

Cytat: wczaplej w Styczeń 02, 2024, 01:13:43 PMDzień dobry, życzę pomyślności i wielu odkryć w Nowym Roku!

Mam pytanie z prośbą o pomoc w metrykach par. rzym-kat Sokółka z okresu przed 1808r. Mam pełne dane po 1808 roku i szukam informacji o przodkach z tej parafii urodzonych przed 1808r.

Czy są dostępne indeksowane metryki z XVIII w parafii Sokółka? Ewnetualnie proszę o informacje czy sa dostępne oryginały lub skany tych metryk? Jeśli tak to w jakim archiwum?

Prośba o kontakt mailowy: kuznicageneo@gmail.com