Regulamin rejestracji

Korzystając z tego forum, zgadzasz się, że nie będziesz publikować żadnych materiałów, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, nienawistne, napastliwe, obsceniczne, wulgarne, zorientowane seksualnie, zawierające groźby, naruszające prywatność osoby, materiały dla dorosłych lub w inny sposób narusza jakiekolwiek międzynarodowe lub federalne prawo Stanów Zjednoczonych. Zgadzasz się również nie publikować żadnych materiałów chronionych prawem autorskim, chyba że jesteś właścicielem praw autorskich lub masz pisemną zgodę właściciela materiału chronionego prawem autorskim. Spam, powódź, reklamy, łańcuszki, piramidy i nagabywanie są również zabronione na tym forum.

Zwróć uwagę, że obsługa lub właściciele tego forum nie mogą potwierdzić ważności postów. Pamiętaj, że nie monitorujemy aktywnie publikowanych wiadomości i jako tacy nie odpowiadamy za treści w nich zawarte. Nie gwarantujemy dokładności, kompletności ani użyteczności przedstawionych informacji. Opublikowane wiadomości wyrażają poglądy autora, a niekoniecznie opinie tego forum, jego pracowników, podmiotów zależnych lub właściciela tego forum. Każdy, kto uważa, że ​​opublikowana wiadomość jest niepożądana, powinien natychmiast powiadomić administratora lub moderatora tego forum. Personel i właściciel tego forum zastrzegają sobie prawo do usuwania budzących zastrzeżenia treści w rozsądnym czasie, jeśli uznają, że usunięcie jest konieczne. Jest to proces ręczny, jednak pamiętaj, że mogą nie być w stanie natychmiast usunąć lub edytować określonych wiadomości. Ta zasada dotyczy również informacji o profilu członka.

Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za treść swoich opublikowanych wiadomości. Ponadto zgadzasz się zabezpieczyć i zwolnić z odpowiedzialności właścicieli tego forum, wszelkich powiązanych z nim stron internetowych, jego pracowników i podmiotów zależnych. Właściciele tego forum zastrzegają sobie również prawo do ujawnienia Twojej tożsamości (lub innych powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi lub działań prawnych wynikających z jakiejkolwiek sytuacji spowodowanej korzystaniem z tego forum.

Podczas rejestracji masz możliwość wybrania swojej nazwy użytkownika. Radzimy zachować odpowiednią nazwę. Za pomocą tego konta użytkownika, które zamierzasz zarejestrować, zgadzasz się nigdy nie ujawniać swojego hasła innej osobie poza administratorem, ze względu na swoją ochronę i ważność. Zgadzasz się również, że NIGDY nie będziesz korzystać z konta innej osoby z jakiegokolwiek powodu. BARDZO zalecamy również używanie złożonego i unikalnego hasła do konta, aby zapobiec kradzieży konta.

Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu do tego forum, będziesz mógł wypełnić szczegółowy profil. Twoim obowiązkiem jest przedstawienie jasnych i dokładnych informacji. Wszelkie informacje, które właściciel lub personel forum uzna za niedokładne lub wulgarne, zostaną usunięte, po uprzednim powiadomieniu lub bez niego. Mogą zostać zastosowane odpowiednie sankcje.

Pamiętaj, że z każdym postem zapisywany jest Twój adres IP na wypadek, gdybyś musiał zostać wyrzucony z tego forum lub skontaktować się z dostawcą Internetu. Stanie się tak tylko w przypadku poważnego naruszenia tej umowy.

Należy również pamiętać, że oprogramowanie umieszcza plik cookie, plik tekstowy zawierający fragmenty informacji (takie jak nazwa użytkownika i hasło), w pamięci podręcznej przeglądarki. Służy TYLKO do utrzymywania zalogowania / wylogowania. Oprogramowanie nie zbiera ani nie wysyła żadnych innych form informacji do komputera.