Porzecze,Białoruś

Zaczęty przez maciejb, Czerwiec 19, 2017, 09:39:23 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Domanika

Bardzo proszę o zdjęcia cmentarza w Porzeczu. Napisałam email. Będę zobowiązana. Dzięki

Rafał Jurowski


Ryszard Lenkiewicz

#17
Mam prośbę do forumowiczów z Porzecza. Czy jest możliwość, aby zrobić fotografie nagrobka-ów z nazwiskiem Lenkiewicz. Szczególnie z imieniem Michał (powinien być w miarę dobrze zachowany nagrobek - podobno odnowiony na początku lat 90-tych). Gdyby po drodze trafiły się groby Markiszów, to również byłbym wdzięczny. Mój e-mail: rysiek.len@wp.pl Tych ostatnich podobno jest sporo, ale żyją jeszcze dwie ciotki z domu Markisz, i chciałbym im pokazać, a może dowiedzieć się jeszcze czegoś w temacie.

Rafał Jurowski

Jesteśmy w posiadaniu sporej ilości zdjęcia z cmentarza w Porzeczu, zaznaczam, że nie jest to cały cmentarz. Proszę o wysłanie maila na adres rody.grodzienskie@gmail.com

Tymczasem jeden nagrobek Ś.P. Jakóba Pocałujko obił mi się o oczy na cmentarzu w Hoży

https://forum.rodygrodzienskie.pl/index.php?topic=1581.msg7250#msg7250

 
Ryszard Lenkiewicz

Wielkie dzięki dla Rafała Jurowskiego za fotki z cmentarza w Porzeczu. Odnalazłem grób mojego dziadka Michała Lenkiewicza. Jest tam duuuużo znanych mi nazwisk, które mieszkały, i jeszcze mieszkają w mojej miejscowości. Jest też nazwisko rodowe mojej matuli, czyli bliżsi i dalsi kuzyni z nim związani. Jest to kawał historii. Jeszcze raz dzięki.
Ryszard Lenkiewicz.