GRODZIEŃSKA RZEŹBA JEZUSA NAZAREŃSKIEGO, [w:] ...

Zaczęty przez Andrzej Wawryniuk, Kwiecień 17, 2021, 03:39:44 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Andrzej Wawryniuk

Artykuł godny polecenia:

GRODZIEŃSKA RZEŹBA JEZUSA NAZAREŃSKIEGO, [w:] Stan badań nad wielokulturowym dziedzictwem dawnej Rzeczypospolitej, t. IX,

Link: http://repcyfr.pl/dlibra/docmetadata?id=11372&from=&dirids=1&ver_id=11410&lp=1&QI=!F3E316AEECCE2ED282EC8B67A710DDD1-7

A.W.

Rafał Jurowski

Szanowny Panie Profesorze,

Dziękujemy za ciekawe namiary na dokumenty.
Nie miałem pojęcia, jak wiele z nich jest dostępnych online.
Jednak, aby się z tym wszystkim zapoznać, potrzebujemy czasu.
Taka ilość na jeden raz ukryła wiele postów wcześniejszych, na które jeszcze nie odpowiedzieliśmy.
Dlatego prosiłbym, aby przesyłać te namiary trochę wolniej, tak abyśmy mieli czas na zapoznanie się z nimi :)
Myślę, że wiele z wątków można scalić np. w jeden wątek, tak jak zrobiłem to z wątkiem "Wypis z akt grodzkich pińskich".

Prezes Stowarzyszenia Rodów Grodzieńskich
Rafał Jurowski

Andrzej Wawryniuk

Szanowny Panie Prezesie,

Miałem chwilę wolną od pracy, stąd znając wiele źródeł dotyczących Brześcia i okolic postanowiłem za jednym zamachem przesłać maksymalnie dużo materiałów, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. (Przygotowuję równolegle z III wydaniem Kościuszki, monografię dotyczącą Brześcia - lata 1918-1945).
Jak Pan doskonale wie, jestem uczestnikiem forum o krótkim stażu, stąd być może nadgorliwość. Oczywiście - bardzo proszę o pomoc w uporządkowaniu dotychczas włączonych publikacji, dokumentów archiwalnych czy opracowań, być może wklepanych przeze mnie do niewłaściwych kategorii.

Serdecznie pozdrawiam,

Andrzej Wawryniuk

Rafał Jurowski

Rozumiem Pana. Trochę posprzątałem, ale jeszcze pokombinuję :) Czasami najlepiej zmodyfikować jeden wpis, jeżeli wpisy są podobne, tak aby się za bardzo one nie rozmnażały :)

Pozdrawiam
Rafał Jurowski

Andrzej Wawryniuk