Droga do chwały. Młodość i krąg rodzinny Tadeusza Kościuszki

Zaczęty przez Andrzej Wawryniuk, Kwiecień 06, 2021, 10:19:00 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Andrzej Wawryniuk

#150
 
Żegnam.
Albink

Panie Andrzeju
kończ waść, wstydu oszczędź. Bo ta dyskusja to nie polemika, tylko pokaz polskiego pieniactwa. Panu z takim "dorobkiem" nie wypada tak postępować. Chyba, że taki ma Pan charakter do stawiania na swoim.
W dyskusji nikt Panu nie narzucał swojego zdania, każdy przedstawił swój punkt widzenia. W Pana mniemaniu był to atak na Pańskie tezy i się zaczęło. Natomiast Pan wszystkim chce narzucić swój punkt widzenia nie uznając racji innych osób. A już Pan przegiął odwołując się do minionej epoki. Pan pamięta, inni też pamiętają jak było. Każdy okres ma jasne i ciemne strony. Obecnie mamy taką sytuację, że uczeń przerósł mistrza. I warto czasem popatrzeć w lustro, bo "nawróceni" na wszelkie sposoby chcą wymazać miniony okres z pamięci i uwiarygodnić się przed władzą aktualnie panującą /obojętnie jaka opcja/.
W całej tej dyskusji bardzo racjonalnie postąpiła P. Alicja /mądry głupiemu ustąpi/. Dodam, że to jest mój pierwszy i ostatni post w tym wątku.
Miał Pan zakończyć dyskusję na ten temat, ale zbyt długo Pan nie wytrzymał. Wszędzie są wrogowie, bo nie zgadzają się a Pańskim punktem widzenia świata. Trzeba dać odpór wrogom /mogą to być nawet UE, Niemcy lub inni kolorowi, tęczowi, i inni wymyśleni na potrzeby chwili/. Można tak długo, ale kończę przysłowiem: nikt nie jest zawsze mądrym.
Pozdrawiam
Albin

Andrzej Wawryniuk


Rafał Jurowski

Cytat: Ata w Czerwiec 20, 2022, 08:24:16 AMW zaistniałej sytuacji, jeśli jest to możliwe - bardzo proszę Moderatorów o przeniesienie (skopiowanie) postów innych autorów z tego wątku do wątku nowego i usunięcie wówczas tego wątku lub też usunięcie z tego wątku wszelkich impertynencji.  Szkoda miejsca na tym niezmiernie ciekawym Forum na coś takiego.

Małgorzata

Może jakieś propozycje zmiany tematu tego wątku? Tak będzie najłatwiej. Usuwać tego wątku nie będziemy, bo za dużo tu pracy wielu osób. Pan Andrzej postanowił swoje wpisy wyczyścić, więc chyba nie pozostaje nam nic innego. Czekam na Wasze propozycje?