Rodzina Arciszewskich

Zaczęty przez Robert Arciszewski, Marzec 11, 2023, 06:10:26 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Robert Arciszewski

Dzień dobry,
bardzo dziękuję za przyjęcie mnie do Grona Uczestników Forum.

Zarejestrowałem się tu, ponieważ moja rodzina - Arciszewscy przez co najmniej trzy pokolenia związana była z Grodnem.
Na wstępie za cel obrałem sobie próbę znalezienia swoich przodków w linii męskiej, którzy, jak dotąd, kryją się w mrokach historii.
Moje doświadczenie w poszukiwaniach genealogicznych jest niewielkie. Na obecnym etapie bazuję na ustaleniach, które wcześniej poczyniono w mojej rodzinie. Dojrzałem jednak do myśli, że muszę i ja dołożyć swoją cegiełkę do tych poszukiwań.
Już teraz, zupełnie na wstępie, widzę że będzie to zajęcie niezwykle pasjonujące.
Jestem po lekturze znacznej liczby postów na tym Forum i widzę, że miejsce to otacza aura niezwykłej serdeczności, jaką darzą się wzajemnie jego Uczestnicy. Dostrzegam również, że osoby badające historię swoich rodzin otrzymują tu cenne wskazówki, zwłaszcza od bardziej doświadczonych Forumowiczów. Nie ukrywam, że liczę również na pomoc w moich poszukiwaniach, a zdobytą tu wiedzą zamierzam w przyszłości dzielić się z innymi Uczestnikami Forum.

Pozdrawiam
Robert Arciszewski