Teczki wywodowe w Historycznym Archiwum w Sankt Petersburgu z lat 1813-1894

Zaczęty przez Rafał Jurowski, Czerwiec 12, 2013, 03:26:21 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ala2

Mam wśród swoich poszukiwań  Krzywickich -dotychczas nie udało mi się jednoznacznie stwierdzić czy to rzeczywiście Krzywicki czy Krzywiec ? -księża piszą nazwisko raz tak raz tak.
Poproszę o e-maila na priv. może po terenach poszukiwań dojdziemy czy "moi" to Krzywiec czy Krzywicki?
                                                pozdrawiam Ala



Rafał Jurowski

Cytat: Dominik Bieniasz-Krzywiec w Lipiec 11, 2022, 11:54:45 AMDzień dobry
Panie Rafale świetna robota.
Znalazłem swoje nazwisko w spisie w momencie kiedy już straciłem nadzieję na jakiekolwiek nowości.
Czy archiwum odpisuje na maile, czy lepiej od razu napisać list?
Dziękuję i pozdrawiam
Dominik Bieniasz-Krzywiec

Proponuję skorzystać z osoby, która zrobi streszczenia, sfotografuje lub zamówi skany całości. Tak będzie szybciej i chyba taniej Problemem największym jest obecnie brak możliwości przesłania pieniędzy do Rosji.

Aga

Witam. Poszukuję jakichkolwiek dowodów odnośnie rodziny Lutyńskich z gubernii augustowskiej z miasta Sejny. Wszystko jakie dokumenty i wywody były zostały spalone z w 1944 r. Parafia   Sejny
Rok   1848
Akt   1
Data Chrztu   1848-01-01
Miejscowość (parafia)   Sejny
Imiona   Adam Franciszek
Nazwisko   Lutyński
Płeć   Mężczyzna
Data urodzenia   1847-12-24
Imię ojca   
Franciszek
Nazwisko ojca   Lutyński
Wiek ojca   36
Imię matki   Adela
Nazwisko matki   Sokołowska
Wiek matki   24
Chrzestni   Franciszek Zdrojewski, Wielmożny
Barbara Mocarska, Wielmożna
Osoby zgłaszające/świadkowie/asysta   Szymon Mocarski (40) Wielmożny, regent Okręgu sejneńskiego, z Sejn; złożył podpis
Józef hellmann (46) Wielmożny, lekarz medycyjny Powiatu sejneńskiego, z Sejn; złożył podpis
Ojciec   Wielmożny; kontroler kasy Powiatu sejneńskiego; złożył podpis
Matka   Wielmożna
Akt podpisał   ks. Bartłomiej Bilewicz
Księga   UMZ 1848
Szukałam w książce "Szlachta gubernii augustowskiej, niestety nie występuje to nazwisko. Archwium Kaczanowskiegi również. Czy zachowały się jakiekowik odpisy dokumentów. Będę wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź.
Pozdrawiam
Witam
Poszukuję informacji o Bohdanie Zalutyńskim ur. 31.01.1888 w Złotowszczyźnie